| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Mert | YT-82168 |
| Anyag | fémtípus |
| Hossz | 1400 mm |
| Szélesség | 220 mm |
| Magasság | 12 mm |
| Szimbólum | YT-82169 |
1,4 m hosszúságú alumínium vezetősín. Egy darabból készült. Illeszkedik az YT-82168 merülővágó fűrészhez. 1,4 m hosszúsága lehetővé teszi az OSB lemez keresztirányú vágását (1250 x 2500 mm-es táblához). Ha a két sínt összecsukjuk, a tábla hosszában vágható (a sínek teljes hossza 2,8 m).
- hossz: 1,4 m
- magasság: 12 mm
- szélesség: 220 mm
- hosszanti irányban egymás utáni szegmensekben összeilleszthető (imbuszcsavaros csatlakozó mellékelve).
- nagy merevség és könnyű súly a pontos és kényelmes vágás érdekében