| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Max emelőképesség | 32 kg |
| Tapadókorongok száma | 1 |
| Átmérő | 150 mm |
| Anyag | nejlon |
| A munkadarab anyaga | gumi |
| Üzemi hőmérséklet | -18~ +49 °C |
| Alkalmazás | sík, sima felületű mozgó elemek, pl. ablak- és autóüvegek, kerámialapok, laminált táblák |
| Szimbólum | YT-37223 |
Üvegtartó vákuumszivattyúval. A fogantyú teste nejlonból készült. Lapos, 152 mm /6"/ átmérőjű gumiból készült tapadókoronggal rendelkezik. Teherbírása 32 kg /70 lbs / . A fogantyút tiszta, sima és nem porózus felületeken, -18° és 49° közötti hőmérsékleten kell használni. Különösen hasznos üveg, laminált munkalapok, fémlemezek stb. kezeléséhez. Sima, nem porózus munkadarabok, például üveg, laminált munkalapok, fémlemezek, kerámiacsempék stb. egyszerű és biztonságos kezeléséhez Nyomja a fogantyút a lapos oldalával /gumiszívóbetét/ az anyaghoz, és nyomja meg többször a fogantyún lévő pumpagombot. A szivattyú által keltett vákuum hatására a fogantyú szilárdan tapad az anyaghoz. Engedje ki a fogantyút a fogantyún lévő gombbal.