| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Hossz | 390-600 mm |
| Penge mérete | 18x100 mm |
| Penge szélessége | 100 mm |
| Penge típusa | törött |
| Fej anyaga | alumínium ötvözet |
| Penge anyaga | SK5 |
| Fogantyú anyag | ABS |
| Teleszkópos | Igen |
| Alkalmazás | a szennyeződések lekaparása kemény, sima felületekről, pl. ablaktáblákról, vitrinekről, homlokzati táblákról stb. |
| Szimbólum | YT-7551 |
18 x 100 mm-es cserélhető pengével ellátott kaparó, amelyhez tipikusan törött késpengék illeszkednek.
A szennyeződések hatékony és pontos lekaparására tervezett kaparó a kemény, sima felületekről, pl. ablaküvegekről, kirakatokról, homlokzati panelekről stb.
További információk:
- alumínium nyélbe rögzített pengék
- teleszkópos acélcsőnyél
- ABS műanyagból készült fogantyú
- teljes hossza 390 és 600 mm között állítható
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.