| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Mert | YT-52840, YT-52841 |
| Méret | 100x100 mm |
| Hossz | 100 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Thickness | 1.5 mm |
| Anyag | stal 65Mn |
| A készlet darabszáma | 5 |
| Szimbólum | YT-52843 |
Cserepengék a 100 mm széles, 100 mm hosszú és 1,5 mm vastag padlókaparókhoz. Mindkét oldalon élezett.
A penge négy furattal rendelkezik a kaparófejhez való rögzítéshez.
- Anyaga - edzett kék 65mn acél.
- Az yt-52840 és yt-52841 kaparókhoz tervezve.
- A csomag 5 pengét tartalmaz
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.