| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Hossz | 350 mm |
| Penge mérete | 100x100 mm |
| Penge hossza | 100 mm |
| Penge szélessége | 100 mm |
| Penge vastagsága | 1.5 mm |
| Penge típusa | kétoldalas |
| Penge anyaga | stal 65Mn |
| Fej anyaga | fémtípus |
| Fogantyú anyag | acél, szivacs |
| Alkalmazás | kemény felületek kiegyenlítésére, régi padlóburkolatok eltávolítására |
| Kompatibilis a(z) | YT-52843 |
| Szimbólum | YT-52840 |
Kemény felületek kiegyenlítésére és régi padlóburkolatok eltávolítására tervezett padlókaparó.
További információk:
- nagy teherbírású kivitel
- verőnyél acélcsőből készült, szivaccsal borított nyél
- fej - öntött alumínium
- 65mn acélból készült penge, két csavarral szilárdan rögzítve
- teljes hossz: 350 mm
- a penge szélessége: 100 mm; vastagsága: 1,5 mm.
- a penge elforgatható, mindkét oldalán élezett a kiváló élettartam érdekében
- a kínálatban YT-52843 cserepengék kaphatók.
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.