| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Méretek | 964x755x455 mm |
| Fiókok száma | 7 |
| Max terhelés | 20, 20, 20 kg |
| Anyag | acéltábla |
| Felületkezelés | szőtt bevonat |
| Munkalap anyaga | PP |
| A munkalap típusa | csúszásgátló |
| Hordozó | Igen |
| Csapágy típus | golyó |
| Fiókzár | Igen |
| Központi zár | Igen |
| Kulcsok száma | 2 |
| Kólika | Igen |
| Kerekek száma | 4 |
| Fékes kerekek száma | 2 |
| Kör átmérője | 127 mm |
| Sarok lökhárítók | NEM |
| Dupla falak | NEM |
| Univerzális perforáció | Igen |
| Szimbólum | YT-09000 |
Professzionális műhelyszekrény 7 fiókkal: 5 keskeny, egy közepes és egy nagy fiókkal. Minden fiókot központi zár rögzít. A szekrény fékkel ellátott forgó görgőkkel rendelkezik, amelyek lehetővé teszik a szekrény kényelmes mozgatását. A teteje erős fémből készült, csúszásgátló szivaccsal borítva - a tetejének maximális terhelhetősége 210 kg. Az oldalsó perforációk lehetővé teszik az oldalsó felületek használatát. A szekrény méretei 665 x 453 x 932 mm.
Fiókméretek [szélesség x hosszúság x mélység]:
- fiókok: 1 - 5: 53 x 39,5 x 5,5 cm.
- 6.fiók: 53 x 39,5 x 12,5 cm
- 7.fiók: 53 x 39,5 x 19,5 cm
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.