| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Typ | téglalap alakú kapcsok, körmök |
| Tűzés méretei | 6-16x1.2x10.6 mm |
| Tűző hossz | 6-16 mm |
| Tűzés szélessége | 10.6 mm |
| Tűzési vastagság | 1.2 mm |
| A köröm méretei | 16x1.2x2 mm |
| Anyag | acél |
| Fogantyú anyag | PVC |
| Állítható ütési erő | Igen |
| Alkalmazás | kárpitozás, kiválóság, befejező munkák |
| Szimbólum | YT-7005 |
Kárpitos tűzőgép, amely gyorsan összeköti különböző anyagokat, például fát textillel, kartonnal, papírral vagy bőrrel. Használják kárpitos munkákban, tetőfedésben, dekorációs munkáknál, építőipari befejező munkáknál stb.
Az anyagokat nagy erővel beverhető acél tűzéssel köti össze. A tűzőgép alkalmas hagyományos acél, téglalap alakú tűzékek beverésére 6-16 mm hosszúságban.
A tűzőgépen beállítható a kalapács rugó nyomóereje - szabályozható ütési erő.
Megfelelő tűzékek:
- YT-7022: méretek 6 x 1,2 x 10,6 mm
- YT-7023: méretek 8 x 1,2 x 10,6 mm
- YT-7024: méretek 10 x 1,2 x 10,6 mm
- YT-7025: méretek 12 x 1,2 x 10,6 mm
- YT-7026: méretek 14 x 1,2 x 10,6 mm
Különböző anyagok gyors összekapcsolására a beverhető acél tűzékek segítségével.
Használati figyelmeztetések:
A kéziszerszámok használata veszélyes lehet! Munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést. Csak működőképes, sérülésmentes szerszámokat használjon. A szerszám típusát és méretét az elvégzendő munka típusának megfelelően válassza ki. Ne terhelje túl a szerszámokat. Tartsa a szerszámokat gyermekek elől elzárva, és bánjon velük óvatosan.