| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Szerszámtartó mérete | 1/2" (12,7 mm) |
| Munkakör | 6-11 mm |
| Kupak mérete | 24 mm |
| Pofák száma | 3 |
| Anyag | CrMo |
| Keménység | 40-45 HRC |
| Alkalmazás | ütőszerszámokhoz, csapcsavarokhoz és anyákhoz |
| Szimbólum | YT-06255 |
YT-06255 csavar- és csapszegeltávolító, amelyet a 6-11 mm-es tartományban lévő sérült csavarok és csapok kicsavarására terveztek ütőszerszámok segítségével. Lehetővé teszi a javítást a csatlakozások feltúrása és újbóli menetvágása nélkül. Hasznos a professzionális autóipari szervizelésben.
- A pofák tartós CrMo acélból készültek , HRC 40-45-ös HRC-vel
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.