| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Szerszámtartó mérete | 1/2" (12,7 mm) |
| Munkakör | 6-11 mm |
| Kupak mérete | 24 mm |
| Pofák száma | 3 |
| Anyag | CrMo |
| Keménység | 40-45 HRC |
| Alkalmazás | ütőszerszámokhoz, csapcsavarokhoz és anyákhoz |
| Szimbólum | YT-06256 |
Ütvecsavarozó csavarokhoz és csapokhoz.
A 6-11 mm-es tartományban lévő sérült csavarok és csapok kicsavarására tervezték ütőszerszámok segítségével. Lehetővé teszi a javítást a csatlakozások feltúrása és újbóli menetvágása nélkül. Hasznos a professzionális autóipari szervizek számára.
Paraméterek:
- tartós CrMo acélból készült pofák, HRC 40-45 keménységgel.
- meghajtó: 1 " vagy HEX 24 mm
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.