| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Szélesség | 17-50 mm |
| Átmérő | 6, 8, 10 mm |
| Anyag | fémtípus, szénacél |
| Felületkezelés | lakkozott, fémbevonat |
| Állítsa be a tartalmat | sablon, acél hüvely x3 (O6 mm, O8 mm, O10 mm), vakcsap x3 (O6 mm, O8 mm, O10 mm) |
| Alkalmazás | furatok fúrásához dübelekhez a táblák összekötéséhez |
| Szimbólum | YT-44120 |


Többcélú szerszám tűfuratok jelölésére faelemek, pl. bútorlapok összekapcsolásához. Jelöli a 17-50 mm széles deszkaélek közepét. A sablon kialakítása lehetővé teszi a lyukak fúrását a síkban is, nem csak a széleken. Alumínium alapú ötvözetből készült, a testbe csavarozott 6, 8, 10 mm átmérőjű beállítóhüvelyek edzett acélból készültek. Egyszerű, hatékony és precíz szerszám professzionális használatra és igényes barkácsolóknak. Dübelszegek fúrásához a panelek összekötéséhez. Csavarozza a testbe a használni kívánt dübelek átmérőjének megfelelő acél centrálási hüvelyt, rögzítse a sablont a panel szélére vagy annak síkjára, és fúrja a lyukat. Sablon, 6, 8, 10 mm átmérőjű acél hüvelyek x 3 db, 6, 8, 10 mm átmérőjű vakoló dübelek x 3 db.