| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRG |
| Mert | YT-86400 |
| Méretek | 1080x400x400 mm |
| Hossz | 1080 mm |
| Átmérő | 400 mm |
| Anyag | acél |
| Tömeg | 42 kg |
| Alkalmazás | wiercenie otworów pod słupki ogrodzeniowe, przygotowanie gruntu pod nasadzenia, prace budowlane i fundamentowe, prace ogrodowe i gospodarcze |
| Kompatibilis a(z) | YT-86426 |
| Szimbólum | YT-86430 |
A fúrófej YT-86430 átmérője 400 mm, egy tartós munkaszerszám, amely a fúróberendezéssel való együttműködésre készült, amelyet YATO YT-86400 mini rakodógépben használnak. Lehetővé teszi a precíz lyukak fúrását a talajban kerítéselemek, pontalapok, kis építészeti elemek és ültetések számára.
A tartós acélból készült szerkezet magas kopás- és terhelésállóságot biztosít. Ennek köszönhetően a fúrófej stabil, hatékony munkát garantál még a nehéz talajviszonyok között is.
Alkalmazás:
- lyukak fúrása oszlopok és pontalapok számára
- építkezési és földmunkák
- kerítések szerelése
- kertészeti és gazdasági munkák
Műszaki adatok:
- típus: fúrófej
- munkakör átmérő: 400 mm
- rendeltetés: YATO YT-86400 mini rakodógép
- méretek: 1080 × 400 × 400 mm
- súly: 42 kg
- anyag: acél
A legfontosabb jellemzők:
- nagy lyukak fúrására készült
- masszív, acél szerkezet
- magas kopás- és terhelésállóság
- stabil működés különböző talajviszonyok között
- kompatibilitás a YT-86426 fúróberendezéssel