| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRG |
| Mert | YT-86400 |
| Méretek | 1240x300x300 mm |
| Hossz | 1240 mm |
| Átmérő | 300 mm |
| Anyag | acél |
| Tömeg | 31.5 kg |
| Alkalmazás | wiercenie otworów pod słupki ogrodzeniowe, przygotowanie gruntu pod nasadzenia, prace budowlane i fundamentowe, prace ogrodowe i gospodarcze |
| Kompatibilis a(z) | YT-86426 |
| Szimbólum | YT-86429 |
A fúrófej YT-86429 300 mm átmérővel egy tartós munkaszerszám, amely a fúróberendezés meghajtójával való együttműködésre készült, amely a YATO YT-86400 mini rakodón használható. Lehetővé teszi a precíz lyukak fúrását a talajban kerítéselemek, pontalapok, kisépítmények és ültetések számára.
A tartós acélból készült konstrukció magas kopásállóságot és munkaterhelés elleni védelmet biztosít. Ennek köszönhetően a fúrófej stabil, hatékony munkát garantál még a nehéz talajviszonyok között is.
Alkalmazás:
- lyukak fúrása oszlopok és pontalapok számára
- építkezési és földmunkák
- kerítések szerelése
- kertészeti és gazdasági munkák
Műszaki adatok:
- típus: fúrófej fúróberendezéshez
- munkaszélesség: 300 mm
- rendeltetés: YATO YT-86400 mini rakodó
- méretek: 1240 x 300 x 300 mm
- súly: 31,45 kg
- anyag: acél
A legfontosabb jellemzők:
- nagy lyukak fúrására alkalmas
- masszív, acél konstrukció
- magas kopás- és terhelésállóság
- stabil működés különböző talajviszonyok között
- kompatibilitás a YT-86426 fúróberendezés meghajtójával