| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRG |
| Mert | YT-86400 |
| Méretek | 1070x250x250 mm |
| Hossz | 1070 mm |
| Átmérő | 250 mm |
| Anyag | acél |
| Tömeg | 25.7 kg |
| Alkalmazás | wiercenie otworów pod słupki ogrodzeniowe, przygotowanie gruntu pod nasadzenia, prace budowlane i fundamentowe, prace ogrodowe i gospodarcze |
| Kompatibilis a(z) | YT-86426 |
| Szimbólum | YT-86428 |
A fúrófej YT-86428 átmérője 250 mm, egy tartós munkaszerszám, amely a fúróberendezéssel való együttműködésre készült, amelyet a YATO YT-86400 mini rakodóval használnak. Lehetővé teszi a precíz lyukak fúrását a talajban kerítéselemek, pontalapok, kisépítészeti elemek és ültetések számára.
A tartós acélból készült konstrukció magas kopás- és terhelésállóságot biztosít. Ennek köszönhetően a fúrófej stabil, hatékony munkát garantál még a nehéz talajviszonyok között is.
Alkalmazás:
- nagy átmérőjű lyukak fúrása
- alapozási és építkezési munkák
- talaj előkészítése oszlopok és szerkezetek számára
- kertészeti és gazdasági munkák
Műszaki adatok:
- típus: fúrófej fúróberendezéshez
- munkaméret: 250 mm
- rendeltetés: YATO YT-86400 mini rakodó
- méretek: 1070 x 250 x 250 mm
- súly: 25,7 kg
- anyag: fém
A legfontosabb jellemzők:
- nagy átmérőjű lyukak fúrásának lehetősége
- masszív, fém konstrukció
- magas kopás- és terhelésállóság
- stabil működés különböző talajviszonyok között
- kompatibilitás a YT-86426 fúróberendezés meghajtójával