| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRG |
| Mert | YT-86400 |
| Méretek | 1070x150x150 mm |
| Hossz | 1070 mm |
| Átmérő | 150 mm |
| Anyag | acél |
| Tömeg | 17.1 kg |
| Alkalmazás | wiercenie otworów pod słupki ogrodzeniowe, przygotowanie gruntu pod nasadzenia, prace budowlane i fundamentowe, prace ogrodowe i gospodarcze |
| Kompatibilis a(z) | YT-86426 |
| Szimbólum | YT-86427 |
A fúrófej YT-86427 átmérője 150 mm, egy tartós munkaszerszám, amely a fúróberendezéssel való együttműködésre készült, amelyet a YATO YT-86400 mini rakodóval használnak. Lehetővé teszi a precíz lyukak fúrását a talajban kerítéselemek, pontalapok, kis építészeti elemek és ültetések számára.
A tartós acélból készült szerkezet magas kopás- és terhelésállóságot biztosít. Ennek köszönhetően a fúrófej stabil, hatékony munkát garantál még a nehéz talajviszonyok között is.
Alkalmazás:
- lyukak fúrása kerítéselemekhez
- talaj előkészítése ültetésekhez
- építkezési és alapozási munkák
- kertészeti és gazdasági munkák
Műszaki adatok:
- típus: fúrófej
- munkaméret: 150 mm
- cél: YATO YT-86400 mini rakodó
- méretek: 1070 x 150 x 150 mm
- súly: 17,1 kg
- anyag: acél
A legfontosabb jellemzők:
- precíz lyukfúrás
- tartós, acél szerkezet
- magas kopásállóság
- stabil működés különböző talajtípusokban
- kompatibilitás a YT-86426 fúróberendezéssel