| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Szerszámtartó mérete | 1/4" (6,3 mm) |
| Typ | T |
| Szerszámtartó típusa | sofőr |
| Teljes hossz | 450 mm |
| Długość rękojeści | 180 mm |
| Anyag | CrV 50BV30 |
| Felületkezelés | krómozott, szatén |
| Obrotowa rękojeść | Igen |
| Közös | Igen |
| Szimbólum | YT-15291 |
Yato YT-15291 YT-15291 márkájú T-csuklós adapter, tartós 50BV30 króm-vanádium szerszámacélból készült. A gomb lehetővé teszi, hogy a foglalattal bármilyen szögben dolgozhasson, megkönnyítve ezzel a munkát.
Paraméterek:
- egység: db
- hossz [mm]: 180x450
- anyag: CrV50BV30
- méret [inch]: 1/4
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.