| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Hossz | 480 mm |
| Penge hossza | 335 mm |
| Penge szélessége | 50 mm |
| Penge vastagsága | 1.4 mm |
| Anyag | rozsdamentes acél 2Cr13 |
| Keménység | 46-50 HRC |
| Fogantyú anyag | PVC |
| Penge típusa | könnyen, fognak |
| Alkalmazás | építési szigetelések, azaz ásványgyapot és polisztirol lapok tekercseinek és lapjainak vágása |
| Szimbólum | YT-7624 |
Speciális hosszú kés az épületszigetelés hatékony vágásához. Különösen alkalmas ásványgyapot és polisztirollemezek tekercsek és lapok vágására.
- hossza: 480 mm
- 2Cr13 rozsdamentes acélból készült
- fogazott penge hossza 335 mm
- műanyag markolat
Használati figyelmeztetések:
A kéziszerszámok használata veszélyes lehet! Munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést. Csak működőképes, sérülésmentes szerszámokat használjon. A szerszám típusát és méretét az elvégzendő munka típusának megfelelően válassza ki. Ne terhelje túl a szerszámokat. Tartsa a szerszámokat gyermekek elől elzárva, és bánjon velük óvatosan.