| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Rodzaj | COB LED, SMD LED |
| Fényáram | 120 (felső reflektor), 800 (1. oldalsó panel, magas mód), 150 (1. oldalsó panel, alacsony üzemmód), 400 (2. oldalsó panel, magas mód), 120 (2. oldalsó panel, alacsony üzemmód) lm |
| Fényforrás | 1+1 LED |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| Világítási módok | 5: felső reflektorfény, 1. oldalpanel: magas mód, alacsony mód, 2. oldalsó panel: magas mód, alacsony mód |
| Anyag | szintetikus anyag, fémtípus |
| Lámpabúra anyaga | P.C |
| A lámpaernyő színe | átlátható |
| Működési szög | 180 ° |
| Mágnes | Igen, az alapban |
| Összecsukható | Igen |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor kapacitása | 2600 mAh |
| Akkumulátor feszültség | 3.7 V d.c. |
| Töltő típusa | USB Type-C |
| Munkaidő | 8 (felső reflektor), 2,5 (1. oldalsó panel, magas mód), 8 (1. oldalsó panel, alacsony üzemmód), 4 (2. oldalsó panel, magas mód), 9 (2. oldalsó panel, alacsony üzemmód) h |
| Töltési idő | 4 h |
| Akkumulátor töltésjelző | Igen |
| Kábel hossza | 1 m |
| Mechanikai szilárdság | IK07 |
| Elektromos szigetelési osztály | III |
| Védettségi fok | IP54 |
| Tömeg | 190 g |
| Szimbólum | YT-085171 |
Akkumulátoros műhelylámpa SlimLight könnyíti meg a munkát a fényhiányos helyeken. A karcsú ház lehetővé teszi, hogy becsúsztassa az autó szerkezeti elemek közé, a fej pedig 180°-ban dönthető, így pontosan beállítható a fényáram a ellenőrzött területre.
Három fényforrás lehetővé teszi a világítás jellegének kiválasztását a munkafolyamat szakaszának megfelelően. A pontszerű reflektor segíti a részletek és jelölések ellenőrzését, míg a oldalsó panelek egyenletesen megvilágítják a nagyobb területet alkatrészcsere, beállítás vagy szerelés közben. Több működési mód lehetővé teszi a fényerő igazítását a feladathoz és az energia hatékony felhasználását - a rövid, erős megvilágítástól a hosszú, több órás munkáig.
A lámpa jól teljesít ellenőrzési, javítási és szerelési feladatok során. A világos, hideg fény javítja a részletek láthatóságát, a stabil rögzítés a mágnessel a fém felületre lehetővé teszi a kétkezes munkavégzést, biztosítva a kényelmet és optimális körülményeket.
Fényforrás:
- nagyon fényes COB és SMD LED diódák
- módok és munkaidő:
- felső pontszerű reflektor: 120 lm - akár 8 óra
- első oldalsó panel - elosztott fény: alacsony mód 150 lm - akár 8 óra, magas mód 800 lm - akár 2,5 óra
- második oldalsó panel - elosztott fény: alacsony mód 120 lm - akár 9 óra, magas mód 400 lm - akár 4 óra
Energiabevitel:
- 3,7 V-os, 2600 mAh-s Li-Ion akkumulátor
- munkaidő: 2,5-9 óra
- töltési idő: 4 óra
Felépítés és jellemzők:
- fej 180°-ban dönthető
- védettségi szint: IP54
- mechanikai ellenállás: IK07
- fény színe: hideg fehér 6500 K
- működési hőmérséklet: -10°C-tól +40°C-ig
- tartós műanyag és alumínium burkolat
- beépített mágnes a fém felületre való rögzítéshez
- LED energia szintjelző és töltési folyamatjelző: villogó zöld LED - töltés, zöld LED - teljesen feltöltve
- alacsony energia szintjelzés
- 1 méter hosszú USB-C kábel a csomagban
IP54 - védelem a por ellen és a vízcseppek ellen bármely irányból.
IK07 - ellenállás 2 J-es ütésekkel szemben (0,5 kg-os esés 40 cm-es magasságból).
Használati figyelmeztetések:
Káprázás figyelmeztetés. Ne irányítsa a fénysugarat közvetlenül a szeme felé! Ez károsíthatja a látását.