| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Számjegy magassága | 8 mm |
| Hossz | 72.4 mm |
| Szélesség | 11 mm |
| Anyag | 1045 szénacél |
| Keménység | 50-55+E77873 HRC |
| A készlet darabszáma | 9 |
| Állítsa be a tartalmat | digitális markerek x9 (0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8) |
| Alkalmazás | fémelemek vagy egyes műanyagok tartós, mechanikus jelölésére |
| Szimbólum | YT-6855 |
A számolók 1045CS szénacélból készültek, körülbelül 50-55 HRC-re edzve. 72,4 mm magas és 11 mm oldalú téglalap alakú lyukasztók, amelyek egy jelölőelemmel - egy 8 mm magas számjegy - végződnek. A jelölés úgy történik, hogy a számjegyet az anyaghoz helyezzük, és a bélyegző ellentétes végét erős kalapáccsal ütjük. A műanyag tartályban összegyűjtött készlet a következő számjegyeket tartalmazza: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 és 8 mm. A 9-es számjegyet a 6-os számjegy ellentétes végének bélyegzésével kapjuk. Fém alkatrészek vagy bizonyos műanyagok tartós mechanikai jelölésére.