| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Csiszolószalag mérete | 28x530 mm |
| A csiszolókorong átmérője | 125 mm |
| Orsó menet mérete | M14 |
| Alkalmazás | különböző felületek csiszolásához és polírozásához |
| Kompatibilis a(z) | 125 mm külső átmérőjű sarokcsiszolók |
| Szimbólum | YT-829788 |
Szalagcsiszoló, amelyet 125 mm-es szögcsiszolóval használhat. Hatékony és hatékony csiszolást és polírozást biztosít különféle felületeken.
- Csiszolószalag mérete: 28 x 530 mm
- Csiszolótárcsa átmérője: 125 mm
- Orsómenet: M14