| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Csiszolószalag mérete | 28x530 mm |
| A csiszolókorong átmérője | 125 mm |
| Orsó menet mérete | M14 |
| Alkalmazás | korlátok, kipufogórendszerek, oszlopok, árbocok stb. csiszolásához szerkezetek hegesztésekor vagy festett felületek eltávolításakor fáról és fémből. |
| Kompatibilis a(z) | 125 mm külső átmérőjű sarokcsiszolók |
| Szimbólum | YT-829781 |
A szalagcsiszoló az 125 mm-es szögsarokcsiszolóval való munkához készült. Hatékony, hatékony csiszolást biztosít korlátok, kipufogórendszerek, oszlopok, mástok stb. hegesztés közben vagy festett felületek eltávolításakor fa és fém felületekről.
- Csiszolószalag mérete: 28 x 530 mm
- Csiszolótárcsa átmérője: 125 mm
- Orsó menete: M14
- Könnyű szalagcsere