| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Mert | YT-82281, YT-82814, YT-82815, YT-82904 |
| Hossz | 120 mm |
| Thickness | 1.2 mm |
| Anyag | HCS |
| Fogak száma hüvelykenként | 12 TPI |
| Szerszámtartó típusa | norma |
| Alkalmazás | nedves fa és ágak (O5-70 mm), merülő- és ívvágásokhoz |
| Szimbólum | YT-33972 |
Fűrészlap szablyafűrésszel körök vágásához osb-, gipszkarton, fa és laminált lemezeken, pl. szellőző- vagy vízvezeték-nyílásokhoz.
- a teljes sebességgel futó villás pengehosszúságú pengecsúcs kb. 30°-os szögben alkalmazva lehetővé teszi , hogy a penge behatoljon az anyagba.
- a kis keresztmetszet lehetővé teszi a kerek és ferde vágások elvégzését. Lehetővé teszi továbbá a vágás irányának megváltoztatását fűrészelés közben.