| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Méret | 150x90 mm |
| Hossz | 250 mm |
| Munkaszélesség | 150 mm |
| A munkadarab magassága | 90 mm |
| A munkadarab vastagsága | 0.5 mm |
| Anyag | rozsdamentes acél |
| Fogantyú anyag | ABS, TPR |
| Rugalmas | Igen |
| Alkalmazás | vakolási és befejező munkákhoz, vakolatmassza kiegyenlítésére és összegyűjtésére. |
| Szimbólum | YT-52310 |
Homlokzati gitt vakolási és befejező munkálatokhoz, vakolatkeverék kiegyenlítésére és felszedésére. Kiváló minőségű korrózióálló rozsdamentes acélból készült. Az optimális rugalmasságú széles penge megkönnyíti a fal- vagy mennyezetfelületek precíz befejezését. Ergonomikus, kétkomponensű fogantyúval ellátva a kopás kockázatának minimalizálása érdekében. Ezenkívül a profil hosszában többpontos rögzítéssel merevített.
A fogantyú kényelmesen illeszkedik a kézbe, függetlenül attól, hogy jobb vagy bal kézzel használják. A speciális furatok lehetővé teszik az YT-52317 csuklós hosszabbító nyél felszerelését.
- A rögzítőfuratok közötti tengelytávolság: 93 mm
- a munkadarab vastagsága: 0,5 mm