| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Szerszámtartó mérete | 1/4" (6,3 mm) |
| Szerszámtartó típusa | hatoldalú test |
| Hossz | 325 mm |
| Anyag | cink ötvözet, rugóacél |
| Felületkezelés | krómozott |
| Max. RPM | 400 min?1 |
| Max nyomaték | 13 Nm |
| Hajlásszög | 90 ° |
| Forgásirány kapcsoló | Igen |
| Mágnes | Igen |
| Szimbólum | YT-04636 |
Mágneses bitadapter hosszabbítóval, amely nélkülözhetetlen a nehezen hozzáférhető helyeken végzett munkáknál. Golyóscsapágyazott fogaskerékkel és mindkét irányú forgásváltás lehetőségével rendelkezik.
- Szénacél, krómozott felület
- hosszabbító 325 mm hosszú
- maximális nyomaték: 13 Nm
- maximális fordulatszám: 400 rpm
- dőlésszög: 90°
- 1/4" mágneses hatlapos tokmány
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.