| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Szerszámtartó mérete | 1/4" (6,3 mm) |
| Szerszámtartó típusa | hatoldalú test |
| Hossz | 155 mm |
| Anyag | szénacél, PVC |
| Max. RPM | 400 min?1 |
| Max nyomaték | 13 Nm |
| Hajlásszög | 90 ° |
| Forgásirány kapcsoló | Igen |
| Szimbólum | YT-04631 |
Yato márkájú szögadapter fogaskerékkel. Nélkülözhetetlen, ha nehezen hozzáférhető helyeken dolgozik. Szénacélból készült, műanyag borítású test.
- Hajtás: hatlapos
- hossz [mm]: 155
- maximális nyomaték [Nm]: 13
- maximális fordulatszám [rpm]: 400
- mágneses hatlapú tokmány
- dőlésszög: 90°
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.