| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Tömeg | 1800 g |
| A fej hossza | 125 mm |
| A fej vastagsága | 45 mm |
| Hossz | 375 mm |
| Felületkezelés | csiszolt, lakkozott |
| Materiał obucha | #45 szénacél |
| Fej végzete | finomított |
| Tengely anyaga | TPR, PP |
| Keménység | 45-58 HRC |
| Gyártási technológia | csepp kovácsolt |
| Szimbólum | YT-45755 |
Professzionális monolit kovács kalapács, négyszög alakú ütőfejjel. A legnehezebb feladatokhoz tervezve a műhelyben és a kovácsműhelyben. Ajánlott kovácsoknak, lakatosoknak, kézműveseknek és otthoni felhasználóknak, akik szilárd kalapácsra van szükségük igényes feladatokhoz. Kiváló tartósságot és ütéspontosságot biztosít a jó egyensúly és az ütőfej alakja.
- egy darabból öntött, ütőformával edzett szénacélból kovácsolt öntvény, CS45 jelű
- csiszolt, lakkozott felület
- kiváló tartósság és ellenállás a mechanikai sérülésekkel szemben, a csatlakozások kiküszöbölésének köszönhetően
- négyszög alakú ütőfejjel ellátva, precíz és irányított ütéseket biztosít
- ergonomikus, csúszásmentes markolat TPR/PP kétanyagú anyagból, csillapítja a rezgéseket és biztos fogást biztosít, hosszabb munkaidő esetén is
- keménység: 45-58 HRC
- teljes hossz: 375 mm
- ütőfej hossza: 125 mm
- ütőfej vastagsága: 45 mm
- súly 1800 g, ideális kovácsoláshoz, fémipari munkákhoz és nehéz műhelyjavításokhoz