| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| A csiszolókorong átmérője | 125 mm |
| Porszívó csatlakozási átmérője | 28-36 mm |
| Orsó menet mérete | M14 |
| Max vágási mélység | 32 mm |
| Alkalmazás | a legtöbb sarokcsiszolóhoz max. 125 mm külső átmérőig |
| Szimbólum | YT-82987 |
Szögletes csiszolókhoz porvédő burkolat, amelyet beton, vakolat, padlók és fa csiszolásakor használnak. Illik a legtöbb szögcsiszolóhoz, amelynek külső átmérője max. 125 mm.
- Csiszolótárcsa átmérője: 125 mm
- Porszívó csatlakozó átmérője: 28-36 mm
- Orsó menet: M14
- Max. vágási mélység: 32 mm