| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Szélesség | 100 mm |
| Átmérő | 120 mm |
| A csiszolókorong átmérője | 125 mm |
| Kefe szerelési átmérő | 19 mm |
| Orsó menet mérete | M14 |
| Alkalmazás | fa vagy fém felületek megmunkálásához, felületek festékbevonatoktól való tisztítására, a felület simítására |
| Kompatibilis a(z) | 125 mm külső átmérőjű sarokcsiszolók |
| Szimbólum | YT-829785 |
Szaténkefe, amelyet 125 mm-es szögcsiszolóval lehet használni. Hatékony és hatékony felületkezelést biztosít fa vagy fém felületeken - festékrétegek eltávolítása, simítás.
- Munkaszélesség: 100 mm
- Átmérő: 120 mm
- Csiszolótárcsa átmérője: 125 mm
- Kefe rögzítésének átmérője: 19 mm
- Orsó menete: M14