| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Max. üzemi nyomás | 0.5 MPa |
| Ajánlott üzemi nyomás | 0.5 MPa |
| Szükséges légáramlás | 60 l/min |
| Összetörő erő | 1255 kg |
| Levegőcsatlakozás átmérője (PT) | standard |
| A levegőellátó tömlő belső átmérője | 3/8" (9,5 mm) |
| Szegecs átmérője | 4, 4.8, 5, 5.4, 6, 6.4 mm |
| Pofák száma | 3 |
| Tartalék pofák száma | 3 |
| Max. működtető dugattyúlöket | 20 mm |
| Hangnyomás | 87.2 ± 2.3 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 94.5 ± 3.0 dB(A) |
| Rezgések | 0.54 ± 0.15 m/s2 |
| Tömeg | 1.6 kg |
| Szimbólum | YT-36177 |
Fém alkatrészek tartós összekapcsolására tervezték törőszegecsekkel acélból, rozsdamentes acélból és alumíniumból.
- a forgatható nyomónyílás lehetővé teszi a szegecselőszerszám szabad forgását
- A tartós 3-pofás rendszer gyors és hatékony szegecselést biztosít.
- a cserélhető orrnyergek lehetővé teszik a különböző átmérőjű szegecsekkel való munkát
- szegecselési tartomány: 4-6,4 mm
- Alacsony levegőfogyasztás
- Ergonomikus és könnyen kezelhető kialakítás
- 3 tartalék pofa
- tartály a törött mandrulák számára
- akasztó a házban
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.