| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Max. üzemi nyomás | 0.7 MPa |
| Ajánlott üzemi nyomás | 0.62 MPa |
| Szükséges légáramlás | 148 l/min |
| Összetörő erő | 1894 kg |
| Levegőcsatlakozás átmérője (PT) | standard |
| A levegőellátó tömlő belső átmérője | 3/8" (9,5 mm) |
| Szegecs átmérője | 2.4, 3.2, 4, 4.8, 6.4 mm |
| Pofák száma | 2 |
| Max. működtető dugattyúlöket | 19 mm |
| Hangnyomás | 81.2 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 92.1 ± 3.0 dB(A) |
| Rezgések | 0.6 ± 0.56 m/s2 |
| Tömeg | 2 kg |
| Szimbólum | YT-3618 |
A pneumatikus szegecselőgép olyan szerszám, amelyet megfelelő nyomású sűrített levegővel hajtanak.
Használható alkatrészek szegecsekkel történő összekapcsolására, acélból, beleértve a rozsdamentes acélt vagy alumíniumot is. Hatékonyabb és kényelmesebb munkavégzést biztosít, mint a kézi szegecselőgép.
A szegecselőgép egy csatlakozóval van felszerelve, amely lehetővé teszi a pneumatikus rendszerhez való csatlakoztatást.
Szállítása: A szegecselőgépet a következőkkel szállítjuk:
- további szegecselőfejek más szegecsátmérőhöz
- a cserét lehetővé tevő csavarkulcsok
Paraméterek:
- Súly [kg] - 2,0
- Levegőcsatlakozás átmérője (PT) ["] - 1/4
- Légtömlő átmérője (belső) ["] - 3/8
- A kezelt szegecsek átmérője [mm] - 2,4; 3,2; 4,0; 4,8; 6,4
- Törőerő [kg] / [N] 1894 / - 18561
- Maximális dugattyúlöket [mm] - 19
- Maximális üzemi nyomás [MPa] - 0,70
- Ajánlott üzemi nyomás [MPa] - 0,62
- Szükséges légáram (6,2 bar-on) [l/min] - 148
- Hangnyomás (EN ISO 15744) [dB(A)] - 81,2 ± 3,0
- Hangteljesítmény (EN ISO 15744) [dB(A)] - 92,2 ± 3,0
- Rezgés (EN 28662-1) [m/s2 ] - 0,4 ± 1,5
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.