| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Max. üzemi nyomás | 0.63 MPa |
| Szükséges légáramlás | 141 l/min |
| Forgalom | 20000 min?1 |
| Levegőcsatlakozás átmérője (PT) | standard |
| A levegőellátó tömlő belső átmérője | 3/8" (9,5 mm) |
| Max. szerszámtartó mérete | 10 mm |
| Ház anyaga | összetett |
| Sebességszabályozás | Igen |
| Forgásirány kapcsoló | NEM |
| Forgó levegő kibocsátás | 360° |
| Hangnyomás | 92.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 103.0 ± 3.0 dB(A) |
| Rezgések | 6.2 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 0.66 kg |
| Állítsa be a tartalmat | pneumatikus fúró, levegő bemeneti csatlakozó |
| Szimbólum | YT-09695 |
Professzionális pneumatikus fúrógép, amely nyomás alatt álló légárammal működik. Fém, fa és műanyag fúrásához tervezték, valamint olyan esetekben, amikor ütésmentes fúrásra van szükség. Ideális szűk helyeken történő használatra. Autóipari szervizekben és az iparban használatos.
- fúrófej átmérő: 10 mm
- nyomás: 0,63 MPa
- kapacitás: 141 l/perc
- max. fordulatszám: 20 000 rpm
- fokozatmentesen szabályozható fordulatszám-szabályozás
- 360°-ban forgatható légfúvógép
- könnyű kompozit ház és kompakt méretek biztosítják a kényelmes munkavégzést
- alacsony rezgésszint
- a kapcsolón lévő reteszelőszerkezet megakadályozza a nem kívánt működést
- szabványos csatlakozó