| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Max. üzemi nyomás | 0.63 MPa |
| Szükséges légáramlás | 113 l/min |
| Forgalom | 1800 min?1 |
| Levegőcsatlakozás átmérője (PT) | standard |
| A levegőellátó tömlő belső átmérője | 3/8" (9,5 mm) |
| Max. szerszámtartó mérete | 10 mm |
| Ház anyaga | összetett |
| Forgásirány kapcsoló | Igen |
| Hangnyomás | 98.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 109.0 ± 3.0 dB(A) |
| Rezgések | 2.8 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 0.9 kg |
| Állítsa be a tartalmat | pneumatikus fúró, levegő bemeneti csatlakozó, kulcs a fúró felszereléséhez |
| Szimbólum | YT-09703 |
Ultrakönnyű pneumatikus pisztolyfúró, amelyet professzionális mű helymunkákhoz, ipari, szerelési és asztalosmunkákhoz ajánlunk.
Ideális korlátozott mozgástérrel rendelkező helyeken történő használatra. Alkalmas hosszú távú nehéz munkákhoz.
- Kompozit test a tökéletes egyensúly érdekében
- nagyon alacsony súly a könnyű kezelhetőség érdekében: 0,9 kg
- ajánlott kábelátmérő: 10 mm
- kulcsos fúrótokmány
- óramutató járásával megegyező/ellenkező irányú forgáskapcsoló
- alacsony rezgésérzet
- szabványos csatlakozó
- 1800 fordulat/perc