| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Max. légnyomás | 0.27 MPa |
| Szükséges légáramlás | 100 l/min |
| Nyomásmérő átmérője | 45 mm |
| Folyadéktartály kapacitása | 5 l |
| Adapter tömlő hossza | 5 m |
| Levegőcsatlakozás átmérője (PT) | standard |
| Hangnyomás | ?70 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | ?85 dB(A) |
| Rezgések | ?2.5 m/s2 |
| Tömeg | 9 kg |
| Állítsa be a tartalmat | eszköz, edény, adapter x11 |
| Szimbólum | YT-06845 |
Fékrendszerek és hidraulikus tengelykapcsolók folyadékának leeresztésére, légtelenítésére és cseréjére tervezett eszköz.
- egy személy néhány perc alatt kicserélheti a folyadékot anélkül, hogy a rendszer levegőztetése veszélybe kerülne.
- a speciális 5 literes nagynyomású tartály lehetővé teszi az előzetes feltöltést sűrített levegővel, így a készülék állandó áramellátás nélkül is működhet
- 6 m hosszú kábel
- a legtöbb elterjedt autómárkához való csatlakozókat tartalmazza