| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Max teljesítmény | 950 (27°C; Rh 60%) / 1300 (30°C; Rh 80%) W |
| Párátlanító terület | 160-250 m2 |
| Légáramlás | 400 m3/h |
| A nedvesség eltávolításának képessége | 40 (27°C; Rh 60%) / 70 (30°C; Rh 80%) l/24h |
| Max szívónyomás | 1 MPa |
| Max. nyomónyomás | 2.5 MPa |
| Feszültség | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Névleges áram | 4,7 (27°C; Rh 60%) / 5,7 (30°C; Rh 80%) A |
| A hűtőfolyadék típusa | R290 |
| Hűtőfolyadék tömeg | 280 g |
| Méretek | 545x460x870 mm |
| Jellemzők | nyomás fenntartása a rendszerben, automatikus kiolvasztás |
| Kijelző típusa | LCD |
| Az idő beállítása (időzítő) | Igen, 1 óránként (1-24 óra) |
| markolat | Igen |
| Fogantyúk száma | 1 |
| Működési hőmérséklet tartomány | 5~35 °C |
| Elektromos szigetelési osztály | I |
| Védettségi fok | IP22 |
| Hangnyomás | 58 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 67 dB(A) |
| Tömeg | 40 kg |
| Szimbólum | YT-996503 |
Magas teljesítményű kondenzációs páramentesítő építőipari, felújítási és ipari alkalmazásokhoz. A 950 W-os munka teljesítménynek (maximális 1300 W-os fogyasztással) köszönhetően a készülék hatékonyan eltávolítja a nedvességet nagy felületekről - akár 250 m2-ig -, ami hatékony eszközzé teszi mind a befejező munkáknál, mind a vízkárosodás utáni munkálatok során.
A 40-70 literes napi páramentesítési teljesítmény sikeresen megbirkózik a magas páratartalom nehezített körülményeivel. Ez a megoldás felgyorsítja a vakolatok, padlók száradási folyamatát, és megakadályozza a penész és gombák elszaporodását.
A páramentesítő R290 hűtőközeg felhasználásával rendelkezik, amely magas energiahatékonysággal jellemző. További funkciója a rendszerben a nyomás fenntartásának lehetősége, ami támogatja a stabil működést és növeli a hűtőkomponensek tartósságát.
- maximális teljesítmény: 950 (27°C; Rh 60%), 1300 (30°C; Rh 80%)
- páramentesített terület: 160-250 m2
- levegőáramlás: 400 m3/h
- nedvesség eltávolítás: 40 (27°C; Rh 60%), 70 (30°C; Rh 80%)
- maximális szívó nyomás: 1 MPa
- maximális nyomás: 2,5 MPa
- nyomás fenntartás funkció a rendszerben
- névleges áram: 4,7 (27°C; Rh 60%), 5,7 (30°C; Rh 80%)
- hűtőközeg: R290
- beépített időzítő 1 óránként (1-24 óra)
- automatikus leolvasztás funkció
- működési hőmérséklet: 5-35°C
- védettségi szint: IP22
- jól olvasható LCD kijelző
- hordozó fogantyú
- méretek: 545 x 460 x 870 mm
- súly: 40 kg
Használati figyelmeztetések:
Figyelem! A készüléket 15 m2-nél nagyobb alapterületű helyiségben kell telepíteni, használni és tárolni.