| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Anyag | acélhuzal |
| Mert | YT-81953 |
| Szélesség | 100 mm |
| Átmérő | 120 mm |
| Kefe szerelési átmérő | 19 mm |
| Max. RPM | 4000 min?1 |
| Alkalmazás | rozsda és festékbevonatok eltávolítására |
| Szimbólum | YT-81955 |
YT-81953 szatén kefe, amelyet a festékrétegek, bitumen, rozsda és szennyeződés eltávolítására terveztek fémfelületekről. Hatékonyabban és gyorsabban dolgozik, és hosszabb élettartamú, mint a csiszolópapír és más eszközök.
- Anyaga: acélhuzal
- átmérő: 120 mm
- szélesség: 100 mm
- befogási átmérő: 19 mm