| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Méretek | 850x610x787 mm |
| A munkalap méretei | 852x608x90 mm |
| Anyag | PP, fém |
| Munkalap anyaga | PP |
| Max terhelés | 650 kg |
| Kólika | NEM |
| Hordozó fogantyú | Igen |
| Összecsukható | Igen |
| Szimbólum | YT-08953 |
Az összecsukható munkaasztal egy univerzális megoldás műhelyhez, garázsba, építkezéshez vagy szerelési munkákhoz. Stabil támaszt és nagy teherbírást biztosít, miközben könnyen mozgatható. A megfontolt, masszív szerkezet egyaránt beválik professzionális műhelymunkák során, valamint otthoni felhasználásra is.
A 852 x 608 mm-es munkalapot ütésálló, könnyen tisztítható PP anyagból készítették. Az szerkezet fém és műanyag kombinációja tartósságot és biztonságot garantál még akár 650 kg-os terhelés esetén is.
Az összecsukott állapotban az asztal kevés helyet foglal, könnyíti a tárolást és szállítást. Az integrált fogantyú kényelmes szállításra teszi lehetővé bármely helyre.
- asztal magassága: 787 mm
- munkalap méretei 852 x 608 x 90 mm nagy munkafelületet biztosítanak
- masszív és ellenálló PP, fém anyagok
- munkalap anyaga: PP
- fogantyú a szállításhoz
- max. terhelhetőség: 650 kg