| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| A vezetőgörgők magassága | 810-910 mm |
| Vezető görgő távolsága | 990x1700 mm |
| Anyag | acél |
| Max terhelés | 200 kg |
| Alkalmazás | ferdefűrészgépekhez és vastagságnövelő gépekhez |
| Szimbólum | YT-82179 |
Szilárd, összecsukható állvány magas minőségű acélból biztosítja a stabilitást és megbízhatóságot a gérvágók és vastagságcserélők munkája során. Ez egy kiváló eszköz azoknak a felhasználóknak, akik értékelik a mobilitást és a munka kényelmét.
- illeszkedik a legtöbb eszközhöz a szabályozható fogantyúknak köszönhetően
- szilárd acél szerkezet biztosítja az ellenállást a mechanikai sérülésekkel és a korrózióval szemben
- ergonomikus munkakörülmények a magasság egyéni igényekhez való igazításával
- eszközök könnyű rögzítése a stabilitást és biztonságot garantáló kapcsolórendszerrel
- a vezető görgők magassága: 810-910 mm
- a vezető görgők távolsága: 990 x 1700 mm
- max. terhelés: 200 kg
- 4 összecsukható láb könnyíti a szállítást és tárolást