| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Max terhelés | 60 kg |
| Méretek kibontás után | 1000x400x400 mm |
| Méretek összecsukás után | 635x385x55 mm |
| Töltőlap mérete | 390x280 mm |
| Anyag | fémtípus |
| Platform anyag | fémtípus |
| markolat | bővíthető |
| Fogantyú anyagösszetétel | PP, TPR |
| Kólika | Igen |
| Kerekek száma | 2 |
| Kör átmérője | 125 mm |
| Kerék anyaga | TPR |
| Tömeg | 3.3 kg |
| Szimbólum | YT-37410 |
Könnyű, praktikus, összecsukható tárolókocsi a 60 kg-ig terjedő súlyú tárgyak egyszerű szállítására. Összecsukott állapotban nagyon kis helyet foglal, így könnyebb rendet tartani. A TPR műanyag kerekek nem károsítják a felületet, amelyen a kocsi mozog. A kocsi platója alumíniumból készült, így könnyű és tartós. A kihúzható fogantyú vezetőkkel rendelkezik, így a rögzítőgumik könnyen elhelyezhetők úgy, hogy ne mozduljanak el. A fogantyúvezetőkön egy reteszelőszerkezet található, amely stabilizálja a szállított dobozokat. A rögzítőszerkezet a különböző magasságú dobozokhoz igazítható. A fogantyú kényelmes műanyag markolattal van ellátva. A rögzítő gumik a tartozék.
- Teherbírás: 60 kg
- Méretek kibontott állapotban: 40 x 40 x 100 cm
- Összecsukott méretek: 38,5 x 5,5 x 63,5 cm
- a rakodóplatform méretei: 39 x 28 cm
- görgők: 125 mm
- kerekek anyaga: TPR
- platform anyaga: alumínium
- súly: 3,3 kg