| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Max terhelés | 68 (2 kör), 137 (4 kör) kg |
| Méretek kibontás után | 1100x451x416 (2 kör), 920 x 777 x 451 (4 kör) mm |
| Méretek összecsukás után | 643x389x117 mm |
| Töltőlap mérete | 390x280 mm |
| Anyag | acél, fémtípus |
| Platform anyag | fémtípus |
| markolat | bővíthető |
| Fogantyú anyagösszetétel | TPR |
| Kólika | Igen |
| Egyfajta kör | állandó x2, forgó x2 |
| Kerekek száma | 4 |
| Fékes kerekek száma | 2 |
| Kör átmérője | 89 x2, 125 x2 mm |
| Kerék anyaga | PP, TPR |
| Tömeg | 7.3 kg |
| Szimbólum | YT-37412 |
Összecsukható tárolókocsi 2 az 1-ben - platformkocsiként és kézikocsiként is használható. Összecsukott állapotban nagyon kis helyet foglal, így könnyen rendben tartható és maga a kocsi is könnyen szállítható. A TPR műanyag kerekek nem károsítják a felületet, amelyen a kocsi mozog. A kihúzható fogantyú kényelmes műanyag markolattal van ellátva.
- Kézikocsi, 2 kerékkel:
- teherbírás: 68 kg
- méretek: 45,1 x 41,6 x 110 cm
- a rakodólap méretei: 39 x 28 cm
- platós kocsi, 4 kerékkel:
- teherbírás: 137 kg
- méretek: 77,7 x 45,1 x 92 cm
- Összecsukott állapotban méretek: 38.9 x 11.7 x 64.3 cm
- rakodólap anyaga: alumínium
- kerék anyaga: TPR
- görgők: 89 mm 2 db, 125 mm 2 db
- súly: 7,3 kg