| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Üzemi feszültség | 12 V d.c. |
| Feszültség tartomány | 8-18 V d.c. |
| Standard | OBDII (EOBD) |
| Kijelző típusa | háttérvilágítású LCD |
| Kijelző mérete | 128x64 px |
| Működési hőmérséklet tartomány | 0~60 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ +70 °C |
| Tömeg | 0.1 kg |
| Alkalmazás | személygépkocsi és szállítókocsi rendszerek diagnosztikájának elvégzése, eredményeinek tárolása |
| Szimbólum | YT-72977 |
Hordozható és könnyen kezelhető fedélzeti számítógépes tesztelő. Az OBD2-szabvánnyal felszerelt személygépkocsik és kisteherautók rendszereinek diagnosztikájára és az eredmények tárolására szolgál.
- azOBD2 szabványnak (Európában EOBD-nek nevezik)megfelelően működik, amely az Egyesült Államokban 1996-tól, az Európai Unióban 2001-től, valamint a dízelüzemű személygépkocsikban (EU) 2003-tól érvényes.
- támogatja a legújabb protokollokat, beleértve a CAN-t is
- 128 x 64 px méretű, háttérvilágítással ellátott LCD-képernyővel van felszerelve.
- közvetlenül a jármű elektromos rendszeréről kapja az áramellátást, így mindig készen áll a használatra