| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Szerszámtartó mérete | 1" (25,0 mm) |
| Hossz | 380 mm |
| Felületkezelés | foszfátozott |
| Nyomaték kimenet | 5800 Nm |
| Kar áttétel | 1:66 |
| Kupak mérete | 17-41 mm |
| Tömeg | 7 kg |
| A készlet darabszáma | 4 |
| Állítsa be a tartalmat | mechanikus nyomatékerősítő, segédtengely, hatlapú foglalat x 2 (32 mm, 33 mm) |
| Alkalmazás | ipar, általános gépészeti szolgáltatások, a menetes csatlakozások kicsavarási nyomatékának növelése |
| Szimbólum | YT-07822 |
YATO márkájú mechanikus nyomatékfokozó. A menetes csatlakozások kicsavarási nyomatékának növelésére szolgál. Az erősítő lehetővé teszi a jobb- és balmenettel ellátott csavarok és anyák meglazítását. Az 1:66-os áttétel 5.800 Nm oldási nyomatékot tesz lehetővé. Ipari és általános mechanikai szervizelésre tervezték.
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.