| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Szerszámtartó mérete | 1" (25,0 mm) |
| Hossz | 330 mm |
| Felületkezelés | foszfátozott |
| Nyomaték kimenet | 4200 Nm |
| Kar áttétel | 1:3,8 (I) / 1:58 (II) |
| Kupak mérete | 17-41 mm |
| Tömeg | 6.5 kg |
| A készlet darabszáma | 3 |
| Állítsa be a tartalmat | mechanikus nyomatékerősítő, hatlapú foglalat x 2 (32 mm, 33 mm) |
| Alkalmazás | ipar, általános gépészeti szolgáltatások, a menetes csatlakozások kicsavarási nyomatékának növelése |
| Szimbólum | YT-0782 |
YATO márkájú mechanikus nyomatékfokozó. A menetes csatlakozások kicsavarási nyomatékának növelésére szolgál. Az erősítő lehetővé teszi a jobb- és balmenettel ellátott csavarok és anyák meglazítását.
- Az 1:58 áttétel 4 200 Nm lazítónyomatékot tesz lehetővé.
- Ipari és általános mechanikai szervizelésre tervezték.
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.