| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Nyomaték | 160-800 Nm |
| Szerszámtartó mérete | 3/4" (19,0 mm) |
| Tolerancia | ?500 Nm: CW ±3%, CCW ±3%, >500 Nm: CW ±4%, CCW ±4% |
| Kalibrációs tanúsítvány | Igen |
| Hossz | 1030-1050 mm |
| Fej anyaga | 42CrMo |
| Fogantyú anyag | 30CrMo, PVC |
| Forgásirány kapcsoló | Igen |
| Alkalmazás | menetes csatlakozások pontos meghúzása |
| Szimbólum | YT-07752 |
A nyomatékkulcsot a menetes csatlakozások precíz rögzítésére és meghúzására tervezték, pontosan meghatározott nyomatékkal. Autóipari szervizek számára ajánlott.
Jellemzők:
- tartós acélból készült
- ellenáll a szennyeződésnek, ütésnek és magas hőmérsékletnek
- a kulcs markolatában található nyomatékskála kényelmes munkavégzést biztosít
- a reteszelő mechanizmus megakadályozza a véletlen nyomatékváltást
- gumírozott markolat a jó fogásért
- hordtáskába csomagolva
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.