| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Moc maksymalna | 200 W |
| Max áram | 11.7 A |
| Rövidzárlati áram | 12.3 A |
| Napelemek hatékonysága | 23 % |
| Napelem laminálás | ETFE |
| Maximális rendszerfeszültség | 500 V d.c. |
| Feszültség a maximális teljesítményhez | 17.1 V d.c. |
| Nyitott áramköri feszültség | 20.4 V d.c. |
| Méretek kibontás után | 2233x588x35 mm |
| Méretek összecsukás után | 600x588x85 mm |
| Hordozó fogantyú | Igen |
| Összecsukható | Igen |
| Napkábel hossza | 2 m |
| Üzemi hőmérséklet | -20 ~ +60 °C |
| Védettségi fok | IP67 |
| Tömeg | 6 kg |
| Állítsa be a tartalmat | napenergia, MC4 adapter (DC7909, DC8020, XT60, Anderson) |
| Kompatibilis a(z) | YT-83090, YT-83091, YT-83092 |
| Szimbólum | YT-98201 |
Az 50 W-os kihajtható napkollektor hordozható energiaforrás. Az ETFE napcella laminálása biztosítja az időjárási viszonyokkal szembeni ellenállást. A tartók állítási lehetősége lehetővé teszi a panel kényelmes pozícióba állítását a napfényhez képest, vagy a felszerelési nyílásoknak köszönhetően a kiválasztott helyen való felakasztását. Összecsukva a panel kis méretei, valamint az beépített fogantyúk segítik a könnyű szállítást.
A csomagban található 4 az 1-ben adapter segítségével csatlakoztathatjuk az eszközöket DC7909, DC8020, XT60 és Anderson csatlakozókkal. Kompatibilis a hordozható tápellátó állomásokkal: YT-83090, YT-83091, YT-83092.
- teljesítmény: 200 W
- napelem hatékonyság: 23%
- napelem laminálás: ETFE
- tápfeszültség és áram: 17,1 V/11,7 A
- védettségi osztály: IP67
- méret összecsukva: 600 x 588 x 85 mm
- méret kinyitva: 2233 x 588 x 35 mm
- működési hőmérséklet: -20 ~ +60°C
- felfüggesztési pontok
- napelem kábel hossza: 2 m
- súly: 6 kg
Használati figyelmeztetések:
Figyelem! Elektromos veszély. Ez a készülék egyenáramot termel, ha fénynek van kitéve. Ne tegye ki a paneleket a napfénynek, mielőtt csatlakoztatja őket a fogadó készülékhez.