| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Moc maksymalna | 100 W |
| Max áram | 5.85 A |
| Rövidzárlati áram | 6.17 A |
| Napelemek hatékonysága | 23 % |
| Napelem laminálás | ETFE |
| Maximális rendszerfeszültség | 500 V d.c. |
| Feszültség a maximális teljesítményhez | 17.1 V d.c. |
| Nyitott áramköri feszültség | 20.4 V d.c. |
| Méretek kibontás után | 1196x588x35 mm |
| Méretek összecsukás után | 592x588x55 mm |
| Hordozó fogantyú | Igen |
| Összecsukható | Igen |
| Napkábel hossza | 2 m |
| Üzemi hőmérséklet | -20 ~ +60 °C |
| Védettségi fok | IP67 |
| Tömeg | 3.4 kg |
| Állítsa be a tartalmat | napenergia, MC4 adapter (DC7909, DC8020, XT60, Anderson) |
| Kompatibilis a(z) | YT-83090, YT-83091, YT-83092 |
| Szimbólum | YT-98200 |
Az 100 wattos kihajtható napkollektor egy hordozható energiaforrás. Az ETFE bevonatú napelem laminálás biztosítja az időjárásállóságot. A tartókábelek beállítása lehetővé teszi a panel kényelmes pozícióba állítását a napfényhez képest, vagy akár fel is függeszthető a négy szerelési lyuknak köszönhetően. A panel összehajtva kis helyet foglal, és beépített fogantyúival könnyen szállítható.
A csomagban található egy 4 az 1-ben adapter, amely segítségével csatlakoztathatók az eszközök DC7909, DC8020, XT60 és Anderson csatlakozóival. Kompatibilis a hordozható tápegységekkel: YT-83090, YT-83091, YT-83092.
- teljesítmény: 100 W
- napelem hatékonysága: 23%
- napelem laminálása: ETFE
- üzemi feszültség és áram: 17,1 V/5,85 A
- védettségi fokozat: IP67
- méret összehajtva: 592 x 588 x 55 mm
- méret kinyitva: 1196 x 588 x 35 mm
- üzemi hőmérséklet: -20 ~ +60°C
- felfüggesztő lyukak
- napelem kábel hossza: 2 m
- súly: 3,4 kg
Használati figyelmeztetések:
Figyelem! Elektromos veszély. Ez a készülék egyenáramot termel, ha fénynek van kitéve. Ne tegye ki a paneleket a napfénynek, mielőtt csatlakoztatja őket a fogadó készülékhez.