| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Működési tartomány | 3.05-3.66 m |
| Kapacitás | 23 l |
| Max terhelés | 25 kg |
| Fogantyú anyag | habbal borítva |
| Kólika | Igen |
| Kerekek száma | 2 |
| Kör átmérője | 350 mm |
| Állítsa be a tartalmat | vetőgép, szűrőszita, módszer |
| Alkalmazás | fű vetése, megtermékenyítés, só és homok szórása |
| Szimbólum | YT-86715 |
Rotációs kerti szóró, melyet műtrágyák, ipari sók, homok stb. szórására használnak. Nyáron nagy és közepes területeken fűmag vetésére is használható. Puha fogantyú és pneumatikus kerekek teszik könnyűvé és kényelmessé a munkát. Adagolás szabályozása a fogantyún lévő kar segítségével. Szűrő és védőtok a készletben.
- Űrtartalom: 23 liter
- Rakomány súlya: max. 25 kg
- Munkatávolság: 3,05 - 3,66 m
- Kerék átmérője: 350 mm