| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Méret | M |
| Sorozat | MARA |
| Védelmi kategória | I |
| Növekedés | 174-180 cm |
| Derékbőség | 83-87 cm |
| Szín | sötétkék és fekete |
| Anyag | 72% pamut, 25% poliester, háromszázalékos spandex |
| Súly | 450 g/m2 |
| A csat típusa | cipzár, gomb |
| Zsebek száma | 10 |
| Welt | NEM |
| Fényvisszaverő | NEM |
| Szellőzőnyílások | NEM |
| Szimbólum | YT-79081 |
Összeszerelhető munkanadrág a MARA termékcsaládból, elasztánnal, sztreccs farmerből. Tíz zseb, köztük egy multifunkciós zseb a bal lábszáron. Térdnyílások a térdeken a térdvédők számára. Számos varrás és szegecs erősíti a szövetvarratokat a legérzékenyebb helyeken.
A fő anyag pamut, kiegészítve poliészterrel és elasztánnal. A pamut természetes anyagként nagyon jól tolerálja a szervezet és kellemes a bőr számára. A poliészter hozzáadása erősíti a szakadásállóságot, míg az elasztán a nyújthatóságának köszönhetően javítja az illeszkedést és csökkenti a visszatartást.
Alapvető adatok:
- Anyag: 72% pamut, 25% poliészter, 3% elasztán/szpandex.
- Grammatika: 450 g/m2
Organisation:
- Két nagy zseb az elején és egy kis zseb a kisebb tárgyak számára.
- a bal lábszáron több zseb, köztük egy cipzáras zseb, egy kis zseb pánttal és pánttal, valamint egy nagy zseb pánttal és pánttal, valamint egy további hurokkal.
- a jobb lábon két hosszú, vékony zseb, pl. egy mérőszalag vagy egy kés számára.
- hátul a derék alatt két nagy zseb a derékrészen
- a térdeken kopásálló anyagból készült zsebek a térdvédők számára, pl. Vorel 74595
További információk:
- A szakadásra hajlamos területeken dupla és többszörös varrás.
- elülső és bal oldalsó zsebek szegecseléssel kiegészítve a szakadás ellen védve
- cipzáras nyitás és sárgaréz gombos rögzítés
- öt övhurok
A MARA sorozat munkanadrágjai megfelelnek az (EU) 2016/425 rendelet I. kategóriájú munkaruházatra vonatkozó követelményeinek.