| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Méret | L |
| Szín | kék-fekete |
| Sorozat | STRETCH FARMER |
| Védelmi kategória | I |
| Növekedés | 180-188 cm |
| Derékbőség | 90-98 cm |
| Anyag | 71% pamut, 25.5% poliester, 2% wiskoza, 1.5% spandex |
| Súly | 325 g/m2 |
| A csat típusa | cipzár, gomb |
| Zsebek száma | 17 |
| Welt | NEM |
| Fényvisszaverő | NEM |
| Szellőzőnyílások | NEM |
| Szimbólum | YT-79072 |
A rugalmas anyagból készült munkás nadrágok, kopott és rugalmas farmerből. Összesen tizenhét zseb, köztük egy tépőzáras, két cipzáras és két levehető munkás zseb. A sok alapzseb és a strapabíró anyagból készült munkás zsebek segítenek a asztalosok, tetőfedők vagy vízvezeték-szerelők munkájának megszervezésében.
A fő anyag 71% pamut, 25,5% poliészter, 2% viszkóz és 1,5% elasztán/spandex. A pamut, mint természetes anyag, nagyon jól tolerálható a test által, és kellemes a bőrnek. A poliészter hozzáadása fokozza a szakadásállóságot, a viszkóz simaságot biztosít, míg az elasztán rugalmasságot ad.
Alapadatok:
- anyag: 71% pamut, 25,5% poliészter, 2% viszkóz, 1,5% elasztán/spandex
- súly: 325 g/m2
Munkaszervezés:
- elöl a derék alatt két levehető multi-zseb munkás zseb, összesen négy zsebbel és hat szerszámtartó hurokkal
- a munkás zsebek alatt két nagy főzseb
- a bal lábszáron egy nagy cipzáras zseb, négy keskeny zseb és négy szerszámtartó hurok
- a jobb lábszáron egy nagy cipzáras zseb, két kisebb, köztük egy tépőzáras és egy keskeny zseb pl. egy fából készült mérőszalag számára
- hátul a derék alatt két nagy zseb
- a térdeknél kopásálló anyagból készült zsebek, amelyek térdvédő betétekhez készültek, pl. 74595
További információk:
- dupla varrás és többszörös tűzés a szakadásnak kitett helyeken
- cipzáras slicc és sárgaréz gomb
- hét övhurkok és két karabinerlyuk kulcsokhoz vagy szerszámok védőzsinórjához pl. YT-74009
A stretch jeans sorozat munkás nadrágjai megfelelnek az (EU) 2016/425 rendelet I. kategóriájának a munkaruházatra.
A ruházat méretei:
A megfelelő méret kiválasztásához mérje meg a hasonló szerkezetű ruházatot a saját gardróbjából, és hasonlítsa össze az alábbi táblázattal:

Első kategóriás védelem:
A I. kategóriás munkaruházat megvédi a felhasználót különböző, minimális veszélyt jelentő tényezőktől. A YATO munkaruházat megóvja a magánruhákat a károsodástól és szennyeződésektől, a számos zseb megkönnyíti a különböző munkák elvégzését, míg a bevarrt megerősítések, szellőzés és a magas anyagminőség lehetővé teszi a kényelmes munkát hosszú ideig.
Nézd meg ezt is: