| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Nyomaték | 20-200 Nm |
| Rodzaj | óraszerkezet |
| Szerszámtartó mérete | 1/2" (12,7 mm) |
| Tolerancia | ±3 % |
| Kalibrációs tanúsítvány | Igen |
| Hossz | 490 mm |
| Anyag | ötvözött acél |
| Fogantyú anyag | PVC |
| Forgásirány kapcsoló | NEM |
| Alkalmazás | menetes csatlakozások pontos meghúzása |
| Szimbólum | YT-07835 |
A nyomatékkulcsot a menetes csatlakozások precíz rögzítésére és meghúzására tervezték, pontosan meghatározott nyomatékkal. Autóipari szervizek számára ajánlott.
Jellemzők:
- tartós ötvözött acélból készült
- ellenáll a szennyeződésnek, ütésnek és magas hőmérsékletnek
- kétirányú működés
- a gumírozott fogantyú jó fogást biztosít
- hordtáskába csomagolva
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.