| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRG |
| Mert | YT-86400 |
| Méretek | 1240x640x540 mm |
| Teljes szélesség | 574 mm |
| Vödör kapacitása | 0.33 m3 |
| Anyag | acél |
| Max. ásási mélység | 1420 mm |
| Áttetszőség | 1492 mm |
| Tömeg | 91 kg |
| Alkalmazás | wykonywanie wykopów pod instalacje, prace ziemne i ogrodowe, przygotowanie fundamentów punktowych, prace budowlane i montażowe |
| Szimbólum | YT-86444 |
A YT-86444 ásó egy kompakt munkagép, amely a YATO YT-86400 mini rakodóhoz készült, lehetővé téve a precíz ásásokat korlátozott térben. Tökéletesen alkalmas telepítési, kertészeti és építkezési munkákhoz, mint például árkok, pontalapok vagy installációk alatti ásások készítése.
A tartós acél szerkezet és a gép funkcionális karja jó munkaprecizitást, stabilitást és kontrollt biztosít az ásási folyamat során. A kompakt méreteknek köszönhetően a munkagép hatékonyan végezhet földmunkákat nehezen hozzáférhető helyeken.
Alkalmazás:
- ásások készítése installációkhoz
- földmunkák és kertészeti munkák
- pontalapok előkészítése
- építkezési és szerelési munkák
Műszaki adatok:
- típus: ásó
- cél: YATO YT-86400 mini rakodó
- teljes szélesség: 574 mm
- maximális hasmagasság: 1492 mm
- maximális ásási mélység: 1420 mm
- kanál térfogat: 0,33 m3
- súly: 91 kg
- anyag: acél
- méretek: 1240 x 640 x 540 mm
A legfontosabb jellemzők:
- kompakt szerkezet korlátozott térben való munkavégzéshez
- precíz és kontrollált ásás
- szilárd, acél felépítés
- jó láthatóság és ergonómikus munkavégzés
- tökéletes illeszkedés a YATO mini rakodóhoz