| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 710 W |
| Forgalom | 4500 min?1 |
| Vezető hossz | 10" (250 mm) mm |
| Feszültség | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Lánc típusa | 3/8.050x40DL |
| Láncemelkedés | 3/8" (9,525 mm) |
| Vezetőlink vastagsága | 0,05" (1,3 mm) |
| Max. lánc sebesség | 9.5 m/s |
| A cellák száma | 40 |
| A lánc meghajtó kerék fogainak száma és menetemelkedése | 7 fog x 9,525 mm |
| Láncvezető típus | AP10-40-507P |
| Olajtartály kapacitása | 90 cm3 |
| Automatikus lánckenés | Igen |
| Működési szög | vágófej: 0, +20, +40 ° |
| Teleszkópos | Igen |
| Puha fogantyú | Igen |
| Hossz | 1880-2550 mm |
| Długość rękojeści | 970-1640 mm |
| Kábel hossza | 0.35 m |
| Elektromos szigetelési osztály | II |
| Védettségi fok | IP20 |
| Hangnyomás | 88.7 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 100.3 ± 3.0 dB(A) |
| Rezgések | 1.353 ± 1.5 / 2.134 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 3.8 kg |
| Állítsa be a tartalmat | fűrész, láncvezető, vágólánc, vezetőfedél, hordozó öv |
| Szimbólum | YT-84800 |
Teleszkópos gémmel ellátott fakivágógép, amely lehetővé teszi a fák és magas cserjék létra nélküli ápolását. Az eszköz könnyű és kiegyensúlyozott, így könnyen manőverezhető és kényelmes munkát tesz lehetővé. A vágófej állítható szöge lehetővé teszi az erők jobb elosztását az ágak vágásakor. A fűrész összecsukható a könnyű szállítás és tárolás érdekében.
- teljesítmény: 710 W
- teljes hossz: 255 cm
- alumínium teleszkópos fogantyú
- automatikus láncolajozás
- szerszám nélküli láncfeszítés
- csúszásmentes fogantyú